Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Fryzjer Cristiano Ronaldo zginął od ciosów nożem

Reklama

ndz., 11/03/2019 - 19:16 -- zzz

Ricardo Marques Ferreira zmarł w wyniku licznych ciosów nożem w szwajcarskim hotelu. Media nazywają go fryzjerem Cristiano Ronaldo.

 

Portugalski tabloid "Correio da Manha" informuje o strasznej zbrodni, której dokonano w Szwajcarii. W jednym z hoteli w Zurychu znaleziono ciało mężczyzny. Po identyfikacji zwłok okazało się, że to Ricardo Marques Ferreira.
 

Portugalczyk był popularnym fryzjerem gwiazd. Jednym z jego stałych klientów był Cristiano Ronaldo. Dlatego w mediach mężczyzna nazywany jest "fryzjerem Ronaldo".

Na razie wiadomo tylko tyle, że mężczyzna zmarł od licznych ciosów nożem. Na miejscu zbrodni jednak nie znaleziono narzędzia, którym go zamordowano. Policja cały czas szuka sprawcy.

"CdM" dodaje, że kilku hotelowych gości najpierw zgłosiło hałasy dochodzące z pokoju ofiary. Zwłoki odkryła sprzątaczka, która zeznała, że w środku mocno było czuć alkohol.

Gazeta poprosiła przedstawicieli Ronaldo o komentarz, ale na razie "CR7" nie komentuje sprawy zabójstwa swojego fryzjera.

 

Autor: 
zzz
Źródło: 

wp/plportal.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama