Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Trzy mecze 1/16 finału Pucharu Rosji w piłce nożnej będą miały miejsce w czwartek.

Reklama

sob., 09/24/2016 - 20:54 -- Anonim (niezweryfikowany)

Obecny posiadacz Pucharu Rosji Petersburgu "Zenit" zremisował w meczu 1/16 finału przeciwko "Tambow" staraa się obecnie przełamać ten trend, zgodnie z którym kluby rosyjskiej Premier League zostały wyeliminowane z turnieju, przegrywając z drużynami z niższych lig. Również w czwartek na przedmieściach Kazan "Rubin" zagra z "Czyta" Samara "Skrzydła Sowietów" zagra gościnie w Jarosławiu z "Shinnik".

Wcześniejsze mecze w środę 13 pokazały wyraźnie, że większość klubów Premier League dokonały pretendowały do mistrzostwa (niektóre - nawet w europejskich pucharach) i Pucharu kraju ale z powodu ciężkich lotów, czy też nie silna ze względu na jego niewielie znaczenie zdecydowali się na drugi plan. Na etapie 1/16 z turnieju odpadła w Moskwie "Spartaka" i CSKA Moskwa, "Rostów", "Tom" i "Arsenal". Faworytami pucharu w tej chwili jawią się „Dynamo” Moskwa i "Zenith".

 

Zenit” ma bojowe nastawienie

Petersburżanie pojechali do Tambrowa na mecz w takim samym podstawowym składzie klubu, ale w przeciwieństwie do "Spartakusa", zrobili to z dużym wyprzedzeniem - w środę po południu. Z zespołem nie poleciał tylko Axel Witsel, który doznał kontuzji w meczu z "Rublem". „Średniacy” Narodowej ligi piłkarskiej (FNL), oczywiści nie są rywalami dla, "Zenitu", ale, jak pokazuje praktyka, "małe" zespoły często są w stanie nie tylko zaprezentować dobrą walkę, ale i wyrzucić faworyta z turnieju. Ponadto dla"Tambow" wygrana z "Zenitem", równa się dotarcu do następnego etapu Pucharu, co pozwli zapomnieć o niezbyt udanym występie w mistrzostwach First Division. Dla trenera Andrei Talalaeva, który zastąpił emerytowanego Valery Esipova, dla drużyny Petersburga mecz będzie bardzo poważnym sprawdzianem.

Podobnie jak Talalaev Mircha Lucescu również nie może również pozwolić sobie na relaks. Po pierwsze, obecnie buduje on zespół, a w niebiesko-biało-niebieskij maszynie, nie wszystkie mechanizmy, że działają one tak, jak chce. Po drugie, odejście z turnieju na wczesnym etapie, wielu liderów rosyjskiego futbolu otwiera "Zenit" niemal bezpośrednią droga do tytułu.Tak więc sytuacja jest podwójnie niebezpieczna. Ponieważ nastrój obu drużyn w grze jest bardzo bojowy, żadna ze stron nie będzie miała łatwego meczu.

 

 

Puchar- światełko w tunelu dla "Rubinu"

Kazan "Rubin" w będzie grać w Czycie przeciwko miejscowymu klubiw. Mecz dla Kazania, aiich trenera Javi Gracia jest chyba momentem prawdy. "Rubin" odnotował zły start w mistrzostwach, związany z nietrafione letnime transfery zwiodły nadzieję, że fanów klubu. Odpadnięcie z pucharu na jego wczesnym etapie, nie wyjdzie im na dobre drużynie i trenerowi, o którego zmianie mówi się już dość głośno.Każdy mecz dla Gracia i jego nowego zespołu może być ostatnim, a możliwości natychmiastowego zakończenia walki w turnieju –jeszcze to potęguje.

Kapitan, "Rubinu" Siergiej Ryzhikov po klęsce z "Zenitem" (1: 4) w mistrzostwach Rosji, powiedział, że w meczu pucharu z "Czyta" zespół będzie starał się odkupić niepowodzenie w Premier League i starał się "wyleczyć” chorobę który został zainfekowany Kazan. . "Naszym zadaniem jest znalezienie choroby i wyleczenie jejgo Myślę, że Puchar jest to jedna z opcji, aby odkupić winny za grę (" Zenith ")", - cytując oficjalną stronę "Rubin". A jeśli sił, "Rubin" nie wystarczy, aby poradzić sobie z liderem grupy "Wschód, choroba powinna zostać potraktowana dramatycznymi metodami.

Samara "Skrzydła Sowietów" w Jarosławiu zagra z miejscowym "Shinnik". W tym meczu rozkład sił jest zupełnie inny: Jarosław jest jednym z liderów FNL i Samara próbującje wydostać się z dołów klasyfikacji w tabeli Premier League. Dla "Shinnik" udział w Pucharze kraju to szansa, aby pokazać, że zespół jest gotowy do sukcesów w klasie. "Skrzydła" mają również możliwość odkupienia złego początku sezonu. Jednak najprawdopodobniej dlaFrank Varkauterena ważniejszy jest meczu w nadchodzący poniedziałek z "Amkar" w krajowych mistrzostwach, dlatego, że mało prawdopodobne jest, że , w Jarosławiu zobaczymy główny skład "Skrzydeł Sowietów".

 

Puchar Rosji. 1/16

"Tambow" - "Zenit" (St. Petersburg)

"Czyta" - "Rubin" (Kazan)

"Shinnik" (Jarosław) - "Skrzydła Sowietów" (Samara)

Artem Kalinin

Tłumaczył Igor Smolińsk

Polub Plportal.pl:

Reklama