SEMIR STILIĆ MOŻE WRÓCIĆ DO WISŁY KRAKÓW

Reklama

Semir Stilić, były pomocnik "Białej Gwiazdy" jest bliski powrotu do krakowskiego klubu - informuje portal futmal.pl.

Zainteresowanie mediów i kibiców wzbudził czwartkowy wpis piłkarza na Instagramie. Zamieścił zdjęcie z podpisem: "tomorrow Krakow". Fani Wisły liczą, że piłkarz przyjechał na negocjacje z krakowskim klubem.

Choć w klubie z ul. Reymonta nie chcą potwierdzić tych informacji, portal futmal.pl zdradza nawet kulisy negocjacji z klubem.

Przyjście Stilicia do Wisły Kraków prawdopodobnie dałoby drużynie mocny impuls. Bośniak to piłkarz doskonale znany pod Wawelem, bo od stycznia 2014 roku do czerwca 2015 był zawodnikiem "Białej Gwiazdy". Wówczas prezentował znakomitą formę, którą potwierdzał świetnymi statystykami. Fani witaliby Stilicia w Krakowie z otwartymi ramionami.

Bośniak wciąż ma przed sobą kilka lat gry. 29-letni zawodnik od pół roku pozostaje bez klubu, po tym jak rozwiązał kontrakt z APOEL-em Nikozja. Potrzebowałby pewnie trochę czasu, by wrócić do pełnej sprawności.

Pytanie tylko, czy Wisłę stać na zakontraktowanie takiego zawodnika. Gdy w połowie 2015 roku odchodził z klubu, nie chciał zgodzić się na proponowane przez krakowian warunki. Po półrocznym rozbracie z piłką pewnie obniżył oczekiwania, ale i tak trzeba liczyć się, że byłby jednym z lepiej zarabiających graczy Wisły.

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Potwierdź, że nie jesteś robotem:

Reklama