Rosyjscy piłkarze zagrają bez Putina na trybunach

Reklama

pon., 06/18/2018 - 20:16 -- koscielniakk

Prezydent Rosji Władimir Putin nie będzie mógł obejrzeć na żywo meczu pomiędzy reprezentacjami Rosji i Egiptu, jednak możliwe jest, że zapozna się z najbardziej interesującymi momentami na nagraniu, ogłosił sekretarz prasowy głowy państwa, Dmitri Peskov. W poniedziałek, 18 czerwca zacytował go portal „Interfaks”.

„Nie wiem, oczywiście, które dokładnie momenty obejrzy prezydent. Na pewno będzie zainteresowany przebiegiem meczu, ale powtarzam raz jeszcze: jutro czeka nas bardzo zajęty dzień w Mińsku”, - powiedział przedstawiciel Kremla.

15 czerwca ogłoszono, że Władimir Putin nie pojedzie do Sankt-Petersburga na mecz Rosja – Egipt, który odbędzie się 19 czerwca. Tego dnia Putin odwiedzi Mińsk, aby uczestniczyć w posiedzeniu Wysokiej Rady Związku Rosji i Białorusi. Peskov zawiadomił też, że głowa państwa jest zadowolona z gry rosyjskich piłkarzy w meczu inauguracyjnym mistrzostw świata, w którym zmierzyli się z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0 dla Rosjan.

Mistrzostwa świata potrwają do 15 lipca.

 

 

Autor: 
Agata Bossy
Źródło: 

lenta.ru

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Potwierdź, że nie jesteś robotem:

Reklama