Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Co Leo Messi powiedział swoim kolegom w przemowie przed drugą połową meczu przeciw Nigerii?

Reklama

pt., 06/29/2018 - 13:38 -- koscielniakk

Podczas przerwy decydującego meczu z Nigerią, przed przystąpieniem do walki w drugiej połowie, dostrzeżono Lionela Messiego przemawiającego jako kapitan drużyny do swoich kolegów. Obrazek niezbyt powszechny. No dobrze – co powiedział Leo do innych graczy? Zrelacjonował to Marcos Rojo, autor zwycięskiego gola strzelonego na kilka minut przed końcem meczu.

„Messi zbliżył się do nas i powiedział nam, żebyśmy się uspokoili i żebyśmy się nie denerwowali. Poprosił nas także, abyśmy się nie zdezorganizowali, grali na jeden kontakt i zawsze do przodu” – zdradził obrońca, dodając: „prawda jest taka, że byliśmy nerwowi i ta wiadomość bardzo nam pomogła, a mi osobiście, dała duży impuls do pewności siebie.”

Na to, co Messi znaczy dla drużyny wskazuje Rojo: „Leo jest naszym kapitanem i to najlepszym kapitanem świata. Gol, którego zdobył był niewiarygodny. Przed meczem powiedział nam wszystkim, że będzie on toczony na śmierć i życie, a mi,
i Mascherano, żebyśmy biegali do przodu. Lionel wskazał wszystkim, żeby atakowali bez względu na nic. Faktycznie przeczytał grę i wystawił się na ryzyko. Jest liderem. Najlepszym.”

 

 

 

Autor: 
Dominik Nowicki
Źródło: 

lancion.com.ar

Polub Plportal.pl:

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Potwierdź, że nie jesteś robotem:
3 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Reklama