ANDREA RANOCCHIA WYPOŻYCZONY DO HULL CITY, "TYGRYSY" NEGOCJUJĄ TRANSFER GROSICKIEGO

Reklama

Hull City, klub Premier League, poinformował, że wypożyczył z Interu Mediolan Andreę Ranocchię. Jak podał natomiast Tomasz Włodarczyk, zastępca redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", na portalu społecznościowym, "Tygrysy" negocjują też pozyskanie reprezentanta Polski Kamila Grosickiego.

Ranocchia, 28-letni środkowy obrońca, został wypożyczony do końca sezonu.

Włoch związał się z Interem w 2010 roku. W tym sezonie rozegrał jednak tylko dziewięć meczów tak w Serie A, jak i Pucharze Włoch.

Ranocchia, który w reprezentacji Italii wystąpił 21 razy, w nowym klubie może już zadebiutować w środę przeciwko Manchesterowi United.

Natomiast Hull City ma też negocjować pozyskanie Grosickiego. Jak poinformował Włodarczyk rozmowy odbywają w Rennes, a Anglicy oferują dziewięć milionów euro.

Polski skrzydłowy był już blisko Premier League w lecie, ale wtedy sprawa jego transferu do Burnley FC upadła na ostatniej prostej i "Grosik" pozostał w Stade Rennais.

Grosicki we Francji występuje od stycznia 2014 roku. W tym sezonie rozegrał 18 meczów we wszystkich rozgrywkach, strzelając cztery gole i zaliczając trzy asysty.

Źródło: http://sport.interia.pl/

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Potwierdź, że nie jesteś robotem:

Reklama