Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Deblowa porażka Huberta Hurkacza w Montrealu

Reklama

wt., 08/06/2019 - 11:54 -- izabela.szkatula

Hubert Hurkacz i grający z nim w parze John Isner odpadli w pierwszej rundzie deblowego turnieju w Montrealu. Polsko-amerykański duet przegrał z Aleksem de Minaurem oraz Jordanem Thompsonem.

Występy w turnieju w Montrealu Hubert Hurkacz tym razem rozpoczął od gry w deblu. Polski tenisista we wtorek zacznie rywalizację w turnieju singlowym, a w poniedziałek w parze z Johnem Isnerem przegrał w pierwszej rundzie z Australijczykami – Aleksem de Minaurem oraz Jordanem Thompsonem.
Wielkim atutem polsko-amerykańskiego duetu miał być wzrost. Hurkacz mierzy 196 cm, a jego parter 208. Jednak nawet tak imponujące warunki fizyczne nie pomogły im w ugraniu choćby jednego seta. Australijscy rywale w pierwszej partii triumfowali do czterech, tylko raz przełamując przeciwników.
W drugim secie walka ponownie była bardzo zacięta. Oba duety do samego końca utrzymały swoje podania, więc o zwycięstwie musiał zadecydować tie-break. W nim niestety lepsi okazali się De Minaur i Thompson, którzy wygrali w nim 7:3.

 

Autor: 
Onet
Źródło: 

Onet

Polub Plportal.pl:

Reklama