Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Imponująca przemiana koreańskiego Hulka. Zapewnia, że zrobił to bez dopingu

Reklama

czw., 02/13/2020 - 10:38 -- moderator2

Hwang Chul Soon - znany jako koreański Hulk - chce podbić świat. Od wielu miesięcy pracuje nad swoją sylwetką. Jego przemiana jest imponująca. Po długich ćwiczeniach widać każdy mięsień na jego ciele.

Na świecie jest wielu naśladowców legendarnego Hulka - filmowej postaci o imponującej tężyźnie fizycznej. W jego ślady poszedł Hwang Chul Soon. Koreańczyk spędził wiele czasu na treningach i szybko przyszły tego efekty. Odnosi duże sukcesy w kulturystyce. Cztery razy triumfował w zawodach Musclemania. 

17055287085247961433-2.jpg

W sieci furorę robi filmik, na którym widać przemianę Koreańczyka. Trudno poznać Soona przed rozpoczęciem intensywnych treningów na siłowni. Też był umięśniony, ale teraz jego sylwetka jest imponująca. Na ciele widać każdy jego mięsień.

Soon wielokrotnie w sieci zapewniał, że to efekt ciężkiej pracy. Nie stosował żadnych środków dopingujących czy zakazanych odżywek. Przytył blisko 50 kilogramów, ale większość z tego, to masa mięśniowa.

Autor: 
Łukasz Witczyk
Źródło: 

sportowefakty.wp.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama