Polish Arabic Chinese (Traditional) Czech English French Georgian German Greek Hindi Hungarian Italian Japanese Russian Serbian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Hardkorowy Koksu żartuje z koronawirusa: "po co panikować i wydawać kasę"

Reklama

czw., 03/12/2020 - 18:14 -- moderator2

Epidemia Koronawirusa atakuje kolejne regiony świata. Z dnia na dzień jesteśmy informowani od coraz większej liczbie zakażeń. Również w Polsce. Minister sportu, Danuta Dmowska-Andrzejuk, zarekomendowała nawet odwołanie zawodów sportowych, które mają się odbyć w naszym kraju

17055287085247961433-2.jpg

W tym niezbyt optymistycznym okresie Robert Burneika postanowił nieco rozweselić swoich fanów. Hardkorowy Koksu wrzucił na swój profil na FB wymowne zdjęcie. Zobacz.

Pochodzący z Litwy kulturysta i wojownik MMA wraz ze swoją życiową partnerką użył... biustonosza jako podwójnej maseczki. - Korona wirus juz w Polsce! A tu brak maseczek w sklepach ale spokojnie mamy rozwiązanie dla par. na pewno każdy ma w domu i po co panikować i wydawać kase - napisał (pisownia oryginalna). 

Żart został przyjęty przez fejsbukowiczów bardzo dobrze. Większość komentujących wyraziła swoje zdanie i poparła Burneikę, że w tych trudnych czasach jest miejsce na odrobinę humoru.

 

Autor: 
Marek Bobakowski
Źródło: 

sportowefakty.wp.pl

Polub Plportal.pl:

Reklama